Sık Sorulan Sorular

Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları gideceğiniz ülke ve seyahat sürenize göre değişmektedir.

onlinesigortasatinal.com üzerinden anında seyahat sigortası fiyatını online görebilir ve orijinal Seyahat Sigortası Poliçenizi Anında Online satın alabilirsiniz.

65 yaş ve altı kişilerin ödemeleri daha az, 65 yaş ve üzeri kişilerin primleri daha yüksektir.

Seyahat sigortası yurt dışı seyahatlerde hastalık, kaza, bagaj kaybı gibi riskleri teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

Yurtdışı seyahat sigortası özelikle Avrupa ülkeleri vize işlemlerinde zorunludur.

Online Sigorta Satın Al Seyahat Sigortası aynı zamanda (Schengen vizesi) “vize sigortası” olarak da bilinen sigorta teminatlarını kapsar

Yurtdışı seyahat sigortası fiyatlarını en hızlı ve kolay şekilde gideceğiniz ülke ve seyahat sürenizi belirterek anında hesaplayabilir ;

Online seyahat sigortanızı yapabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigorta Poliçenizi yurtdışına çıkmadan önce alınız, yurtdışına çıktıktan sonra alınan seyahat poliçeleri teminatları geçersiz olur.

TEKLİF ALma kısmından gideceğiniz ülkeyi seçmeniz ve seyahat sürenizi belirtmeniz yeterlidir.

Yurtdışı seyahat sigortanızı seyahat tarihlerinize göre haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık alabilirsiniz, sık sık yurtdışına seyahat ediyorsanız seyahat poliçenizi yıllık yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Birkaç Avrupa ülkesi aynı seyahat içinde ise "Seyahat Edeceğiniz Ülke" tercihinizi "Schengen Ülkeleri" olarak işaretlemelisiniz.

Avrupa ülkeleri dışında seyahat edeceğiniz ülke sayısı birden fazla ise "Seyahat Edeceğiniz Ülke" tercihinizi "Tüm Dünya Ülkeleri" olarak işaretlemelisiniz.

Güvenli satın alma sayfasından kredi kartınız ile poliçenizi oluşturabilirsiniz.

Yurtdışı seyahat sigorta poliçeniz anınada ekranınıza İngilizce ve Türkçe olarak gelir ve poliçenizin dökümünü alabilirsiniz veya e-posta adresinize gönderilen poliçelerinize ihtiyaç halinde tekrar erişebilirsiniz.

Kasko,Trafik,Yurtdışı Seyahat,Dask,Hekim Sorumluluk, Acil Sağlık gibi poliçelerinizi online olarak satın alabilirsiniz.
Diğer ürünlerimiz ile ilgili formlarımızı doldurmanız halinde teklifiniz hemen mail adresinize iletilir.

Online teklifinizin son aşamasında Satın Al Butonu ile sizin seçtiğiniz şirketin güvenlikli kredi kartı merkezine yönlendirilirsiniz ve kredi kartı tahsilat işlemleriniz tamamlanır.Orjinal Poliçenizi anında kendi bilgisayar ekranınızda görebilir ve basım alabilirsiniz.Poliçeniz aynı anda e mail adresinize gönderilir, isterseniz ertesi gün elinizde olacak şekilde kargo ile de gönderilir.

Online teklifleriniz; tek ekranda dolduracağınız bilgileriniz ile yaklaşık 30 saniyede hazırlanmaktadır, varsa araç ve önceki poliçe bilgilerinizi otamatik olarak görecek ve isterseniz hemen satınalabileceksiniz.

Online Sigorta Satın Al İlgili Şirketin Poliçesini Orijinal antetli kağıda ve matbu yetkili imzası ile hazırlar.Bu nedenle Basım Yaptığınız Poliçeniz geçerlidir. Asıl niteliği taşır. Ancak yine de isterseniz ertesi gün elinizde olacak şekilde kargo ile de isteyebilirsiniz.